Świetna wege kuchnia w górach Beskidach - Matecznik - Ustroń{Dzika, autorska kuchnia w sercu Beskidów - w Ustroniu można zjeść dobre wege i wegańskie jedzenie. Ania z Matecznika na ulicy Brody gotuje swoją wegetariańską kuchnię. Można tu zasmakować także orientalnej kuchni z Omanu, z wpływami z Azji, z Afryki. To szybka prosta i smaczna kuchnia ze świeżych składników z warzywniaka, lub z czo . Oglądalność: 1653, czas trwania 13m 31s, ocena 101, reakcje 32.

Wasze opinie


Świetna wege kuchnia w górach Beskidach - Matecznik - Ustroń

- Mam nowy film na kanale o białej herbacie. - https://youtu.be/zCJ6TcUSVnY. Kolejna z Rwandy z Butare.
- Matecznik samo dobro 🥳🥳
-
- no i to jest quality content 😎
- Hindusi mają doskonałą kuchnię głównie właśnie pod względem weganizmu i wegetarianizmu. Potrafią świetnie dobierać przyprawy. Osobiście jem mięso, ale bardzo sobie cenię potrawy wegańskie. A to z tego względu, że dużo trudniej jest je skomponować.
- polecam! naprawdę najlepsza wegańska kuchnia 🥰
- Wirklich Super
- 💙💙💙
- Czuję się zachęcona!
- Elegancko:)
- A ja po schabowym lubię być najedzony, nie wyobrażam sobie być po obiedzie głodny.
- Kolejny FENOMENALNY odcinek. Czy osoby z Matecznika staną się ikonami jak Iza i Asia z AsiaDeli (nie zapominając również o piesku)? 🌸
Czekam na więcej tego typu odcinków - majstersztyk (oraz czekam na ponowne odcinki z przystojną architektką i pięknym wege Pawłem).
- Hej! Wszystkich widzów szukających nowych, inspirujących kanałów, zapraszam do siebie po różne treści związane ze zdrowiem i weganizmem ;D
- Kuchnia wegetariańska tak jak każda inna w dobrym wykonaniu jest jak najbardziej ok, chyba, że ktoś robi z tego religie czyli to muszą być tylko steki albo jak masz skurzany pasek to do nas nie wejdziesz
- Podziwiam osoby które nie jedzą mięsa. Ja bym nie potrafił. Jedynie co mnie drażni jak potrawy bez mięs nazywają jakby miały.
- Napewno będzie próbowane 😍
- :D
- Żarłok TiiiViii...
- Piękne miejsce! Mega miło się ogląda ta kobietka niesamowita jak jej historia ... Żarłoku aż żal, że YT tak obcina zasięgi. Pamiętaj co ci pisałem #shorts i lecisz wtedy z takimi produkcjami.
- Każdemu kto jeszcze nie odwiedził polecam to zrobić !!!!
- dlaczego zrezygnowales z intro zaaaarlok tiiiviii