Więcej o przepisie znajdziecie niżej:
Przepis Czas Ocena Ilu widziało
Ryba po grecku | DOROTA.iN 4m 6s 21 20852
pompy ciepła Dodatkowo

Wasze zdanie
Jeśli lubisz smak karpia to tak :). Tylko warto wcześniej go wymoczyć w mleku i obłożyć cebulą, a dopiero potem obsmażać.
A karp nada się????
Zamiennie. Na oliwie też, bo mam taką o bardzo niskim stopniu kwasowości, a ostatnio również próbuję na oleju kokosowym. Ale na klarowanym maśle smakuje mi najbardziej.
witam, mam pytanie dlaczego wszystko Pani robi na masle klarowanym a nie na przykla na oliwie z oliwek czy roslinnym?
Bardzo dziękuję za pyszny przepis, goście byli zachwyceni:)
Masakra :)) ale w sumie nie ma co sie dziwic kobtki to kobitki :) wchodze na gotowanie a tu o wlosach gadaja xD hihihi
@GreenElf92 Tak to ja cały czas podcinałam, ale niestety wpadłam na zły pomysł pocieniowania włosów przy twarzy, żeby było łagodne przejście do odrastającej grzywki. Wyszło niefajnie i jak się zobaczyłam na zdjęciach z Operacji Talent, decyzja o ścięciu zapadła szybko :).
@ineznatalia3 Moja teściowa też tak układa, za każdym razem wyrównuje warstwę warzywną i potem taką rybę nakłada się łyżką na talerz. Z kolei moja mama robi tak samo jak ja. Można jeszcze dusić rybę w kawałkach razem z warzywami w garnku, bez panierki, ale nie wyobrażam sobie mojego rozlatującego się morszczuka w tej wersji ;).
Uwielbiam rybę po grecku!!! Ja robię troszkę inaczej (a właściwie tak samo) różnica polega na tym, że ja układam rybę a potem ten pyszny sosik i znowu ryba itd. warstwowo. Wtedy te smaki się znakomicie przechodzą. PYCHA.
@GreenElf92 Odrosną :). Ścięłam bo miałam strąki.
\