Kuchnie Świata COMIDAS Y BEBIDAS DEL Mundo{Sklep Kuchnie Świata w Warszawie w Galerii Złote Tarasy. W sklepie znajdują się towary różnych kuchni świata min. kuchnia japońska i sushi, azjatycka, indyjska, amerykańska, chińska, produkty bezglutenowe. Zapraszam na krótki film, a sklep jest ok. Ceny wyższe oczywiście bo i towary są sprowadzane. Witam wszystkich na moim kanale. . Oglądalność: 504, czas trwania 9m 44s, ocena 49, reakcje 78.

Wasze opinie


Kuchnie Świata COMIDAS Y BEBIDAS DEL Mundo

- A właśnie szukam takiego sklepu. A tu proszę. Złote Tarasy. Muszę tam wejść bo chcę zrobić kimczi:) Pozdrawiam serdecznie:)
- Dobereee :-)
-
- Bardzo ciekawy materiał! Towary z importu to i ceny wyższe, ale co ciekawe, nie ma to już odniesienia do owoców/warzyw - tu z kolei polskie są droższe ;-).
Ode mnie standardowo 👍🍀⭐!
Pozdrawiam serdecznie 😀!
- Fajnie, że można u nas kupić takie, czasami niespotykane produkty, ale ceny z kosmosu. Łapka z pozdrowieniami :)
- Bardzo fajny i ciekawy kanał : )! Pozdrawiamy serdecznie:) . To takie podróżnicze nawyki! Ahoj przygodo wpada subik fajny kanał pozdrawiamy cieplutko! 💚💜🌏🌄
- Dziękuję za pokazanie miry cooni. Bardzo interesujące.
- Świetnie ;)
- ☺
- Wolałbym iść do restauracji coś zjeść niż kupić coś gotowego. Pozdrawiam
- Pozdrawiam Sylwia jest moc konkretna moc 👍👍👍
- Hello my friend.😊
Very nice!!👍✨
- Fajnie, że są takie miejsca gdzie można kupić przysmaki ze wszystkich zakątków świata, choć szczerze to lokalna kuchnia smakuje mi najlepiej w damym miejscu na świecie.
- Interesujacy filmik. Pozdrawiam serdecznie 🤗👏🥰👍👍👍
- Oj, pokupowałabym trochę, z japońskiej półki :)) Fajny filmik, dobrego wieczoru!
- Pokazujesz różne smakołyki a ja nie chcę wyjść z domu z futryną.
- Witam, mam pytanie odbiegające od tematu ostatnich odcinków. Chodzi o oferte z Rainbow na bali i mam pytanie odnośnie lotu, bo nie jest napisane tam odnośnie jakim samolotem i czy z przesiadkami. I czy miała Pani doczyniania z taką ofertom
Pozdrawiam
- No jest z czego wybierać.
- Zauważyłem zupę Kimchi, która mogę polecić 👍👍👍 pozdrawiam 🌷⚘🌹
- Fajny filmik z rana 😀😀😀😀
- Pozdro 👍👋😀