Więcej o przepisie znajdziecie niżej:
Przepis Czas Ocena Ilu widziało
Ciasto na pizze - Kotlet.TV 2m 45s 155 38474
http://audyt-strony.pl/ Dodatkowo

Wasze zdanie
Pyszna !!!! Dziekuje ;)
pyszne ciasto ! :)
na odpierdol zrobione
Wszystkie składniki miesza się razem na początku? To nie wloska pizza
Chyba odwrotnie, bo ja ze starego przepisu też mam 15g świeżych :) Zawsze robiłem w takiej foremnej blasze i smarowałem ją olejem, a tu papier - on się jakoś specjalnie zowie ?
Ja po wymieszaniu wszystkich składników otrzymałem papke, z której nieda się ciasto zrobić, musiałem jeszcze dużo mąki dodawać....nie wiem czemu.
jakie ilosci tych składników bo nie moge odnaleźć ;) ?
Piec na góra dół ?
Fajny Bufecik masz ! :D
podniecasz mnie
zrobiłem i w sumie to jest najlepsze jakie jadłem :D
Wyjdziesz za mnie?
Wałkowanie ciasta na pizzę? BARBARZYŃSTWO!
ciebie też zapraszam bo piszę się: Na youtube są kanały języka Polskiego, zapraszamy tam a nie są kanały na youtubie polskiego , zapraszamy tam. Po za tym nie stawia się spacji przed kropką. Kotlet niech się nie przejmuje bo wszystkie filmy są super :)
bardzo się cieszę :) co do drożdży wiele przepisów podaje ich za dużo, to chyba jakaś stara "maniera", ja właśnie tego też nie lubię bo smakuje jak buła :D
Właśnie jem pizze i wyszła super. Zrobiłem tą cienką i jest bardzo chrupiąca, bez kamienia do pizzy :) Tak samo ilość ciasta była w końcu w sam raz, bo jak wspomniałem zawsze było go za dużo i na duży plus tutaj także wchodzi mała ilość drożdży, ponieważ jak korzystałem z innych przepisów było ich znacznie więcej z czego ciasto nie smakowało jak pizza tylko ulepek z drożdżami . Polecam :)
to bez znaczenia :) jeśli masz ochotę to całą wodę możesz zamienić na mleko, ale nie widzę takiej potrzeby :)
a jedank 1 ra mi sie tak zdarzyło w historii yotub`a
OMG ludzie czepiacie się... W Krakowie to normalne mówić "kup se", "zrób se" nawet była kiedyś firma SELLA produkująca lody i w reklamie telewizyjnej było " Kup SE loda SE LLA" i wielkie mi halo że ktoś się nie zastanawia jak mówi tylko mówi jak do kumpli,,, chyba nie o wymowę chodzi tylko o ciasto do pizzy... Zacytuję klasyka: "Wielcy humaniści pier....." Jak wam nie pasuje idźcie Se na inny kanał.
Na co dzień korzystam z innego przepisu, ale ten na pewno też wykorzystam :):)
\