Więcej o przepisie znajdziecie niżej:
Przepis Czas Ocena Ilu widziało
Arabska ( marokańska ) herbata z miętą. Przepis. 3m 53s 18 3272
szkolenia Dodatkowo

Wasze zdanie
kilka faktów: Berberowie są też muzułmanie. Berberowie mieszkają w całej Afryce Północnej + Mali, Niger, Egipt + Burkina Faso. Maroko jest nazwany arabski kraj, tylko bo jest członkiem '' arabskiej lidze''. (Somalia = Arabskim krajem też). Arabowie w Maroko = berberowie ktore zostaly zarabizowane (przez islamizacji). Genetycznie: 93,8% Marokańczyków należą do E1b1b1 (E-M35) ani do arabskej haplogroupej j2) (E1b1b1 (E-M35) = Haplogrupa berberyjska (j2 = Haplogrupa Arabów na Bliskim Wschodzie)
Bardzo dobra uwaga! Na blogu parę razy pisałam ,ze nie każdy muzułmanin jest Arabem, nie każdy Arab muzułmaninem, i w Maroku mieszkają berberowie (mówię po arabsku, ale berberyjski to zupełnie inna bajka:)). Herbaty marokańskie są przeróżne: niektóre robi się nawet z bylicą, inne z miętą zieloną inne z taskent.. i to też jest marokańska herbata:) Pozdrawiam!
Fajny co pani zrobiła, ale coś tam, nie jest tak! 1) Przede wszystkim, Kuchnia marokańska jest 95 % Berberyjska.Np, kukus, tagine.. etc. Więc, marokanska herbata z miętą nie jest '' Arabska ''. 2) Po drugie, herbata ktora pani zrobiła nie ma nic w związku z marokańskiej herbaty 3) Oto prawdziwa marokańska herbata watch?v=VoPPMktXCEI tytul: Tinariwen - "Iswegh Attay" ___ Tinariwen, zespół z Mali Tinariwen = pustynie (po Berberyjsku) "Iswegh Attay = piłem herbatę (po Berberyjsku)
Oh, pochlebia mi to!;)
dobrze gotujesz- chyba się z tobą ożenię
Na wiosnę:)
Śliczny filmik w ogródku!! Mam nadzieje ze będzie wiecej taki filmikow!!! Pozdrowienia z Kanady
Myślę,że z moimi trzęsącymi się łapkami wszytko byłoby rozlane.. tak, im wyżej tym fajiejsza pianka:)
W Maroku kiedy nalewa się herbatę do szklaneczek robi się to trzymając czajniczek bardzo wysoko :) (spora odległość od szklaneczki no ale rozumiem że poprzez wielkość twojego zaparzacza nie mogłaś go podnieść tak wysoko ......
\